Top Channel Albania

Top Channel Albania Top Channel Albania

 • 30
 • 3,5 tis.
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.

Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Video

Komentarjev

 • Kjo Mikela shume fshati ne feste o my gash aahahhahaah po t'a degj Aden me vemendje keput disa te forta

 • O plaku mere je nje plehur

 • Kjo mikela veq luan me floket

 • Uaaaa ky Edi shum skandal si ata femijet qe skan hequr pelenat akm alvisa shum debile per te qen nga Vlora vlonjatet e ndezin nuk e shuajnë

 • Ada dhe Bruno jan te papar te shkrin se qeshuri sidomos pjesa kur Ada i ka then vanes e ke hunden dhe buzen skandal ne fakt nje te vertet ka then ahahahaha

 • Kjo Mikela spaska rrespekt per fjalen femer

 • Po Edita dhe ty se ke ba me mir hic Po leri keto pralla Po te pagjeturit pse si gjetet ty ishe aty ty fol sa te dush Po ndihmo tash.

 • Për diqka nuk jem dakord,lidhje me ketë Edin,kur është i qart nese i pelqei me zgjedh mu ,nese jo shkon të tjetri.Kur i thon ketu je në emision, duhet me pa konkurenc,dmth që duhet me shku sipas emisioni ,si e ka në dor ,keshtu i bije me ba loij gjoija se ka dashni, gjelozi e asnjera. Se për tjerat,qfar behet u kuptu ,që është se gjen me leht mundsi jasht pa qen hiq aty,dhe kur munden pse mos ta shfrytzoijn.

 • te kishte 100 Murriza Shqiperia do ishte ber lule por ka 100 hajdut dhe shum pak burgje

 • BRAVA O BUSHAT KE TE DREJT PO LERE ATE HILEN FUNDRRINEN E KOMUNISTEVE PO TE MROHET KOSOVA VETEM BERISHA PO MRON

 • rama ska pas vakt me shkru se jon kan me vuqiqin tu ja marr ne goj njani tjetrit

 • Bravo e Madhe ju takon ju tè fiksit qe ndèrhyni nè tè tilla probleme qè shkatrohet vendi vetèm me mbush xhepat me lek qè mos u ngopshin kurr po dhe qeveria ti hapi syt....

 • Skandal...

 • Or Sali ke marr fund or Sali nuk vjen MA 97 Ik or Sal lene partin demokratike

 • Kush nga ju e degjoi Edin te thote per Aden P.... nane qenka minuta 57:38🤣🤣🤣🤣🤣

 • Bravo👏🏻👏🏻🇦🇱

 • Sdi pse por shum po ofendojn njani tjetrin per zhdo sen un mendoj kur dilsh me ni Person duhesh me respektu qat njerin qe del e jo me nenqmu njerzit ma te shkurt dhe ma te gjat a botox a po hunden e gjat a te vogel a po gjyksat a po botht un mendoj qe je shku me njftu mashkul dhe femen e jo me ofendu se per ofendime kur ski as gje per te folur ma mir mos flisni fare ndegjoni takimin ju pelqen mir jepni komente sju pelqen mbylen gojen edhe vazhdon prap jeten e juaj ama jo me ofendime te renda qe po i bajn ne ket emision shumm budalaqe

 • edvin kolera me gjithe stafin e tije duan plumbin ramovici eshte nje person pa karakter nuk e kuptoje e gjitha klasa politike i shkon nga mbrapa pse nuk del para shqiptarve dhe te flas si burrat por rri fsheurazi ne e dime qe ky eshte lev serbis dhe e greqis nje dite do e haje

 • Foksunou pak te pastertia ..po spatem pasteriti asgje ska rendesi dhe bukuri ..

 • Ada je ok kshu vazhdo 👍

 • O Bambina krejt jeni bebi për atë program që keni edhe sjellet që bëni si bebi dhe vetem bebi shumë të ulët ju e keni vetem për shau vetem për TV keni

 • Po si mereni me kte plakush akoma ky e zhvati popullin ca beri ky per popullin asgje ik ore plak matuf.Se tka ik koha edhe ti hajdut si te tjeret ke qene.

 • Akoma ky .

 • Ke ardh ktu thot debato me njerzit 🤦🏻‍♀️😂ca lloj emisioni esht ky perplasu apo perputhu na e degjenerun kombin bo bo ca behet🤮🤮

 • Pjelle e keqe, helmojne domatet, te Shqiperis jeni njerz te pa skrupullt, car mendoni jan evrops, budallej si juve a ??

 • Qfar skandalii ndegjoni ne minuten e 57:37 si shan Edii nen zeee P...... nane esht kjooo skandal Olsaaa 🤮🤮🤮

 • Edi ku e ke ate Gjon s'paske Gjo hic 😂

 • Servilat qe duhen cuar para pushkatimit me gjith saliun

 • Bora Arjan shum te ndyrë po dilni jeni aty per drejtuar nje emisjon dhe drejtoni konkurrente dhe na flisni per bukllizim hapni syt cfar i Boni ades apo jan skenar e juaja te provokoni Aden plehra

 • RAMOVIČI ka me pasë te njejëtin FATË sikurë të HAŠIMOVIČIT Tradhtarët gjithmonë në histori fundin tragjikë e kanë, HAŠIMOVIČI = HAGA

 • Ada eshte plastik dhe tranvestite

 • Familje e mrekulluesheme jena shume afer po 30 vjet ne New York Asnjehere nuk kam pas rastin ta takoj Meriten. Parashevien po ne ate fillim ne vitet 1992-1993

 • Nuk doli nje si Avni Rustemi qe qeroj toptanin

 • O kti julit birnja fatjonin i rri gaditu tana

 • Ende shqiptarët përshkruhen nga këta vet si pakica etje tutje, të tillë i cilëson edhe Rama.

 • Bled mane na cave k…

 • Zoti i ruajte këto Vajza!!

 • Pse paske lene ti ( paske heshtur ) kur ke pare qarte dhe kuptuar se ai po heq ( largon ) nga PD eliten , njerezit qe don populli dhe qe japin per popullin dhe demokratet dhe po vendos te qeveris me njerezit e vet , duke shkelur keshtu vullnetin e sovranit , apo se keshtu ke bere dhe ti ? Dhe tani qe ty te nxorri si te tjeret qenka ne rrezik demokracia ne shqiperi , pikerisht tani pra ti po deklaron se demokracia dhe PD-ja shkaterrohet vetem kur prekesh ti dhe familja jote . Mos valle ta beri yt ate kete parti ty apo e bene shqipetaret e vuajtur per rreth 50-vjet nga sistemi jot Enverist dhe po ty ta besuan duke gabuar rende kete here dhe rezultatet jane keto qe sot po vuan populli , ti prape nuk u ngope duke e mbajtur peng demokracine ne kete vend duke ja trazheguar BYRAZERIT te goces tende qe ta kontrollonit po ju , por me sa duket Lulush pleheri gjeti PAMBUK tjeter dhe e la vajzen tende dhe ty me gisht ne goje . Ose dhe me shume e mundur qe kjo eshte e gjitha nje loje e juaja ne grup per te vazhduar me zhgenjimin e rradhes me kete popull te vuajtur . Zoti ju ndeshkofte , turp te keni o te pafytyre qe shkaterruat vendin , debuat te rinjte dhe trurin e intelegjencen e Shqiperise neper bote , o palaco , o te poshter , o tradhetare te Shqiperise . Turp Turp Turp .

 • Ritvana je ⭐mos ndrysho

 • youtube.com/shorts/_yLk_0kozd0?feature=share vlora bosh fare

 • Topi is the new Syri TV

 • Antonela xheloze ne maksimum .Hyri bushtra ne mes dhe i ndau te dy tamam bich .

 • Kjo melisa si qerapa e nje jave

 • kush tha te jesh e kuruar do te thot qe te besh silikon te gjith trupin?e kuruar eshte te lahesh ,te krihesh etj ejt. Ti Mikela ca pate mi moter , ke pas lidhjenme kte Brunon a çfare ishte ai reagim i ekzagjeruar.

 • kshyrne ket laviren qysh del sikur kuqkat ju viren cicat sikur mu konen ne gjungel,ti kuqk dhe raca jote po e viktimizoni gjinin femrore ne shqiprij per tu vrar per gjdo dite,gjejma ni tv evropijane qe paraqitet ne sken si ju oj meqk turpi i gjinij femrore pristituk qe shitesh ne dubaj

 • Një duartrokitje për Bledi Manen ,është shumë e vështir të jesh kaq idiot edhe rr....k.... Si ka mundësi që ja arrin

 • Hallall ta befte zoti je shume i drejt flet shume sakte Respekte Zoti Murizi

 • E ka shume mire. Cako. Bravo te qofte. Cako shume. Mire e ke te rujt zoti qe na hape syte se ishami ne gjume

 • Sa mendje madhe kjo mikela

 • Hiqe ket fmi

 • Shteti i edi rama eshte ga hajdute ne bote mjeke sote marri eru 50000eru. Ne bote pers sote mjeke jan bossa pers mjeke sote po vdesi pers jote mjeke. Sote ka shume te vdejkri ga vaksina pers. Juve lajme nuke kemi degjura.

 • O alfred pse merzitesh kaq shume? Ti je 70 vjec,ne 2030 do jesh 80 vjec ,ke ik per lesh.Qetsohu mo zemra 🤣

 • Ckemi top chanlla. Ju jepi lajme mashtrimi ky nuke eshte. Virusi ky eshte qe te vdesi populli sa veta ka vdejke ne spitale ne elbasani ga vaksina me vaksina stop me vdejke jo me.mjeke qe. Vdesi stop me mashtrimi fundi i madhi i vaksina

 • Ritvana eshte vajza me e mire aty eshte e zgjuar shum e rregull e sakte per zhdo problemi qe thote dhe tolja eshte goce e mire dhe e matur

 • Bravo Ada shum e vetpermbajtur .

 • Ne oren 2 te nates hmmmm cfar do ky trimi 😂😂😂😂🥰

 • Vucic Kosoves ja han Ka... krejt

 • Flm soros QE ta ka futur

 • Vetem vlonjatia esht goc e mir aty.. kto tjerat jan zot na ruj

 • Ediii 🤮🤮🤮🤮🤮

 • Mortja që s'u ha bashkë me Berishën!

 • krupi vezhdanisht

 • Kete ua kan bere vellezerit musliman ‘Shqiptar’ ne kolaborim me turqit erdoganian, vetem e vetem te nenqmohet Mirdita si foleka e vetme e rezistences kunder Osmanve.😉

 • Ngelet duke fut pederastat ne perputhen

 • Merni. Banden. PD Antikombetar. Ajduta Amerika. Rezoj. Komunizmin Donte.. Demokraci Saliu. Si. Alibaba. me. 40.ajdut Halja..kombetare Duhet.nje..PD..e.vertet.. njerez..te.djathte Por..jo..si..kjo.beja PD..psikopat..ajduta..qe..nuk. perfaqson..te.djathtet Perfaqson..ajduet.antikiombetaret🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇹🇷

 • Tirana zyrtare ka frike ne Palce leket ne gjepa dhe nuk e kerkon veriun e vet kosoven DARDANINË

 • shqiptaret nuk duhet te len vendin e tyre dhe te vejne te trazojne kosoven dhe serbine .

 • Emisioni bukur por asgje shmbullore nuk po tregojne as djemt as vajzat.

 • Ate qe ti e vrave per 30 vjet mor te qr vdis lere rehat kete popull apo te mbaruan leket

 • Sehr gut 👍 Kosova Republik srbija 👎

 • Quhet life insurance...Kur vdes personi beneficiare marrn leket pra familjaret ke ka vene ai..

 • Tandemi VUCIC RAMOVIC !!!!

 • Degjova shume i perqendruar materialin historik te gazetarit trim e virtuoz, Marin Mema . Cdo koment eshte i tepert , sepse madheshtia dhe modestia e ketij biri te shquar te Nenes Shqiperi , tashme i kane kaluar kufinjte . Desha te jap nje mendim, te cilin e kam shprehur edhe ne te tjera raste . Shqiperia vdiq, kur vdiq Gjergji yne i madh dhe se nje nga faktoret kryesore te kesaj gjendje katastrofike te Atdheut tone te shtrenjte , ndoshta edhe me kryesorja, eshte pushtimi turk , hataja dhe kolera me e madhe qe goditi kombin shqiptar dhe qe zgjati , jo me vite por ne shekuj . Te falemnderit Marin !

 • Ca bukurie thoni per aden 😅😅😅 Ku e ka ajo ska pik bukurie ... burriiiiii

 • Kjo Mikela super rrugaçe super injorante e rrendomte 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤮🤮🤮🤮

 • Mikela fjalor katastrof..i mbeten duart te flokt..ska fare ide qfar po flet