Puthje dhe sensualitet në takimin e parë Ada - Edi - Përputhen, 13 Shtator 2021

Objavljeno 13. sep. 2021
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on SLflow Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komentarjev

 • Edhe Ada kur ben si e bukur!!! Aman se ma shpife me ate fytyre si lope!

 • Si eshte ulur ne mes Ada sikur kryeson aty si bose 🤣🤣🤣

 • Haha vetem "karakteret te forta" tek ju qenkan prezente! Po e mashtroni njeri tjetrin! Shume te padishem qenkeni qe te dy!

 • 38:54 Ariani: Ai i dha faqen 🤣🤣🤣

 • Ridvana flet sikur eshte në centrifuge

 • Ada fiks si Lola tek Filmi vizatimore '"Shark Tale" nese e keni pare,

 • Edhe un jam luani ne shenje horoskopi

 • Hiqni mor kto kosovar se kto dun vtm me i rraf

 • Kte ka me e zgerdhi ndajak vllai 😂😂

 • i lutem aktoreve te portokallise te imitojne kete pallen EDIN😂😂😂😂😂

 • Lançua hajde Shqipe hajde

 • Çfar do te thote primare o gjoja analist Bijat te tjereve keni qef te talleni dhe beni si engiej. Kjo drejtuesja na çau t…. In duke thene puntata Degjenerues te gjuhes Shqipe adhe te kombit Shqiptare

 • Ky njëri prej konkurentëve ma kujton Ranmushin; paramendonja në përputhen! 🤣🤣🤣🤣 Ky me kët vajzën.

 • AdaBurri

 • Gjer te mbaroje emisioni nje ore EDI e mbaron nje kuti me lepirse aq shum sa e nxjerr gjuhen 😂😂🤣🤣😆😆

 • Lumenj do derdhen per kte me te zeza!

 • Kann fol 1 or e sjan marr vesh lesht

 • Kjo me duket pak si . . . . . trans!

 • Kjo Ada komplet a plastik ama bravo i qoft mir i rrin mir doket .

 • Paska fillu ky emisioni i kurvave ene ktyte bq qe bojn si p#ar tik toku

 • EDI: KUR PE SHOF ADEN PO MDRRIDH😂😂

 • Edit shyqyr qe ja ka fal zoti bukurin se as qent se kishin hanger me ato men.

 • Edi = Dardi ( Its my love)

 • Pe perbini guhen mane mrena si lopa tu hanger kasht

 • I dha faqen 🤣🤣

 • Jurgeni bravo me duket shum djal i drejt per ate cka thot ...

 • Bora mua me shum me pelqen ti moi goc je shum e bukur 🌟 pale meshkuive je nje vajz e embel e zgjuar do deshiroia te ishin te gjitha femrat si ty moi mis femra ⭐

 • Mikela trupin e ka te bukur, ne fytyre jo . I pelqen shume vetja.

 • Per Medimin Tim Duket Te futet Lushnjari AI Qe Sezonin E par

 • O edi marre po me vjen me te shiku po harro qat fjal a po kupton se gjdo dyten fjal e perdor

 • He

 • Nuk i han kush me keto genjeshtra

 • Emision kot .Hajde te kalojme kohen .

 • Bora që mundohet ta bëj të qaj Aden por kot, pastaj del "shpëtimtarja" Tolja që e nxjerr Borën nga situata.

 • duhet shuar ket emision total dexhenerim i rinis

 • A te lumt goja o ekselent dhe ti Argjend qe ja ule egoizmin dhe princellekut e ketij

 • wow qfar veshje ada ekstravagante edhe ato vithet e ngrefura duket qart qe jan me intervenime tmerr qfar vajze met qu m vjell

 • Hfyxtxhxxxyxh a po kuton?? Sepse un bxhxhdshssukbbkiuhs5poihhu qashtu dhe un.... edi ky..

 • 2 personat ma te trashe e debila te perputhen

 • Faleminderit të gjithëve për perkrahjen qe më bëni dhe shum faleminderit që e pelqeni kët kanal tim personal Zoti ju bekoft të gjithëve

 • 12:25 tola tu qajt ai tipi mrapa i thote "bravo tola" sikur kushedi ca beri nuk mundemm 😭😂

 • Hadhi madh jeni ber hasem me shpin

 • Ky edi iher mos e pafsha se do e vdes ne drru kte pordhacon

 • Tklu

 • Nuk e diiii cfar bukurieeee ka kjooo adaaaa kur esht komplet falcooo kok e kemb??

 • Edi je nr. 1 shum orginall je bravooo, veq keshtu vazhdo te lutem pa ndryshime!

 • Mos I caen buzet ades

 • Aman Mi Ada se te njeh gjith tirana ca ben si e mir se le nam🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ bahh ku e ke sheikun me xhup leshi qe te shoqeron ter kohes

 • Njeri kur ec mbi ujë,,,shqiptarët thon sdika notë ,,,po rac ma e prapambetur nbot ska goca e kompletume juve tjerave ju mban në rrip të pantollav, po plasni nga inati nga bukuria qe ka 👑🙍‍♀️

 • Aman hiqeni ket Ritvanin shum acaruese

 • aman ku e keni peshkuar kte personazh EDIN....

 • Domethon, Domethon, Domethon, Domethon, Domethon...... 🤢🤮

 • Edi e Ada si dita e nata nje dashuri kemi Edi e Ada i themi

 • Ca eshte ky mer si kur ka cliru Zvicren ? Ca eshte ky kalama i llastum, arrogant, ofendues, fodull ?

 • Pillropshat ne studio

 • Ca lidhje ka ada me familjen aman. Nga i gjeni kto skenare se esht turp

 • QM n’ça bote jetojm t braktisesh familjen per 100k follow n instagram🤐

 • Ktij i mungon qeleshja dhe fustanella...

 • heren tjeter kur t dali Ada n takim mos e ulni me se i del kurrizi si shtriga e borbardhes 🤣

 • O popull Edi ka pasuri te madhe familjare. Edi osht çun i mençur ama sdi si te shprehet ne gjuhen shqipe. Mos ja bani dertin edit

 • Uuu sa mendje te madhe 🤦🏻‍♀️

 • Keta e prishin paraqitjen shqiptare

 • O zot nimen tane keta te dy e kan jan njrezt ma kot si kam pa kurr

 • Mikela eshte vaj bofshi me bidon te shpuar 😛 😄😄😄😄

 • Ishalla bohet mir 😂😂😂

 • sa kam qesh me julin :Terbim momental thote😅🤣

 • Car prapanice qe paska bere 🍑🍑😱😱😱

 • Mos harroni aji tregoj qe esht shenje e horoskopit Luan a si dini Luanet kshtu jan kerkojn qe te gjith ti fusin n'vemendje veq ata kerkojn qe te paret jan pisa jon a ...😖

 • Nuk e di po a me duket mua apo ky edi kur fol tama si vali korleone😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Bukuria e botoxit te hipokrizis te eskortes...

 • Shpinen ne fund kot vk cmthn😂

 • Sa ka vajt kg i silikonit🤣🤣

 • youtube.com/shorts/qaru285Kup0?feature=share

 • Bravo

 • Nga ishte Argjenti ?

 • Ada sillikon I gjall 🤮

 • Shume e ka shemtuar veten vajza. Silicon gjitha andej!!!!!!.

 • Ada dhe edi vetem po Lepin buzet 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Per mendimin tem shkojn ada me adin

 • Juli ne fund me komentin sikur me thene ndonje vjershe

 • Eduard krejt pot xhelozojn se je mashkull tepr i jeshum. Kosova gjithmon ka pas meshkujt e bukur, Ada eshte femer yll nje kombimin shume i bukur 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Kam hyre me komentu ktu vetem per me ju then dicka per Emisionin. Ju dhjefsha ne’Emision o te degjenerum

 • Vet dy fjal nga edi " domethen" dhe "a po kupton" te foluren njet si Fero 🤦‍♀️

  • Pershkak se edhe Edi ishte ne On records me kan rri ashtu bahesh 😂

 • Ju kundervut Edit ,ai eshte thjesht nje djale shqiptar i drejtperdrejt si shumica e djemve te tjere shqiptar mos tju duket e tepert po sot meshkujt jan siperfaqesor doni a sdoni ju vec per 👉👌 enkan mendjen shumica e meshkujve shqiptar e jo vetem ai 🤷🏻‍♀️

 • Takimi më i mërzitshem qe kam parë ne perputhen..!

 • Kjo Tola foli drejt shume 👌👌👌

 • Sa i trash ne te folur o zot 😂😂😂😂😂😂

 • Ku e kan marr ket balosh me na reprezentu djemt e Kosoves, menojn qe krejt ksi katunar jon 😂

 • Analfabetizem total o zot 😒😒😒

 • Fjalet hit te ketij edicioni : karakter i forte dhe burreria 😂

 • Ritvana je si kukull💖💖

 • Si transe kjjo

 • Ky edi ta shpith

 • Sa veta e kapen qe ariani i ka lyer buzet🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Familja gjeja qe do kishte problem eshte se si je bo krejt selikon Per ke per 1 apo per 100 djem Ate te ken problem Halli i atyre eshte sebke me qelb🤣🤣🤣🤣

 • Ada si ato milingonat koka para te pasmet per pun tvet

 • Vetem te Ada e paskam pa qe do 1 mashkull "te bukur".Zemer ke komplekse inferioriteti dhe je shume e ceket se mashkulli asnjehere nuk eshte "i bukur",ose tpakten nje femer tamam asnjehere nuk kerkon nje "pjeshke mashkull".Bukuria i takon femres,meshkujt jane simpatike dhe burrerore,kaq.Ty tpaska hy botoxi edhe ne neurone moj shoqe.

 • Presim kush do qaj tjt 🤔

 • Si me qen tu ik ke pun 🚦