Getinjo - Pare

Objavljeno 17. jun. 2021
​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Video : Noar Krasniqi
Instrumental: PlugBeats
Getinjo - Pare


Komentarjev

 • Te lumte parja me e keqja si familja dhe zoti mat mirt

 • Kjo kenge meriton Oscar 👏👏👏

 • RRESPEKTE NGA KOSOVA

 • Pse sosht nspotify kjo perl ?

 • Hallall shok

 • Getinjo few years earlyer Aedin sa shum t dua oj moj pare..

 • Mesazh shum imir

 • Super❤️👁👄😭

 • Ti je gjigand

 • Kte keng duhet ta degjoj pronari im😭

 • Ama vet me s klas

 • 2PAC SHQIPTAR

 • super kenge,me vjen keq qe esht e nenvlersuar

 • Realitet e pares 💪🏻👊🏻

 • Po hyri paria ne mes ka mbaru cdo gje..

 • Bravo getting parka back giti faret

 • Hallall getinjo I ke ra kokes ai leku poshter ka mor ne qaf gjith planetin

 • Mos mkallxo ti mu per pare kur je tu vozit E class, edhe ore ma t shtrejt se E classa

 • Brravo Geti te lumte me kete kenge i meriton 100M like♥️

 • Shume e forte kjo kange shume e vertet super shume fjale tforta 🔥

 • Getinjo meriton vendin e Parë

 • legjend ka me ngel geti

 • Kinh

 • parja, sex, dhe fame jan deshira qe njeriu duhet ti kotrolloj.. controll your self dont give too lust.

 • 👑👑👑👑💸💸💸💸👑👑👑👑

 • 🔥🔥🔥🔥🤘🤘🤘🤘🤘🤘

 • Roman me 2000faqe ne 3 Minuta. 🙌🙌🙌

 • Prej ksaj kang qe se ke ba per pare, tka dal ma e bukur se krejt ato komercialet (opinioni jem) rrespekt

 • I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️

 • Parja left the chat

 • PARJA LEFT THE CHAT....

 • Je i madhë Gentinjo 🤝 🇦🇱

 • Schum fort amo hiq se paske mixu bro

 • Duhet ta degjojne 7.7 miliard banoret e botes. Eshte marre si ka kaq pak klikime me nje mesazh gjigand qe mban nen vete. Te lumte Gentinjo 👏👏👏

  • shum i ki tekset ma te mira se mozzik. Bile po shtin me mendu e jo veq qite shite...

 • Getinijo sakatinjo

 • te lumte goja o vlla e ke qa kte keng 🙌

 • Rrespekte vlla po ban hip hop bravo❤👌 Bravo edhe per kangen 👌🙏

 • Thojna Zot faleminderit saher t'bojna pare A n'fakt parja osht dreqi që na qiti fare Parën nuk e boni Zoti po e boni idioti Parja ta prish zemrën, t'shtin me harru kush osht i joti ! #BravoGetinjo je nr 1 e veq kush lodhet me bo muzik ne 2021 se kjo keng eshte dhe do mbetet Hit 👍👌

  • Ata qe kan ber disslike u ka djeg pak😂😂

 • super tekst,realitet i goditur ,urime per kete teks

 • Defenitivisht 👏👏👏👏👍

 • edhe lapsit i vjen marre kur e kap Geti ndore..se mendon se seshte i denje per fjalet e kti mjeshtri

 • Shum tekst i vertet per kohen e parshtashme

 • o njerz lutnu per zot ta kem shneten familjen mes kqyrni me prek havajen me dor knaqnu me qata qe e keni elhamdulah i zotit tjemi te knaqur me ti me qat rrisk qe najke dhan mes ta keqpordormi ta kthejm shpinet ty familjes amin inshalla

 • Rrespekt vlla keng me shum domethanje

 • Po dalim nbitcoina krejt qr mos po bahet ma mire

 • Parja tshtini me menu se je tu knaq po kurr su knaqe..kjo ishte fjala.ma.kuptimplot e tan kanges rrespekt

 • shum i ki tekset ma te mira se mozzik. Bile po shtin me mendu e jo veq qite shite...

 • Getinjo 4years ago realizon kengen: O moj pare, duke I shprehur dashurine😂 Tani diss me kete 🥴🥴😬 Ndaje mendjen vella ben apo sben😜

 • 👏👏👏

 • 👏👏👏

 • E ki myt krejt ket beat KING!!!!!

 • Fakte 💯

 • Kurgjo kunder kerkuj ama mos t qet muzika as 1 artist GETINJO e ka mshel per si vjet

 • A din sa shum te du o moj pare o moj pare Tash kundra pares E le ba paren ti bac. Pa pare ste jep kerkush rendsi

 • Ked e Verdetë është gedo😔🥺🤍👑🪐

 • Getinjo Sot: parja tfliq Getinjo para pak vite: oh Sa shum te dua oh moj pare Kerkush nuk e mer qesi budall serioz

  • Po nuk o to thon mos boni pare mesazhi o me pare ndryshoje jeten jo veten o stahor ti qifsha trut e peshkit qe i paske

 • Bkr

 • geti : a edin sa shum te dua o moj pare

 • Super text

 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Super kenge. 😍 Dhe ska dit qe se dëgjoj ket këngë 😍❤️ . Dhe. Mezi po pres të dali ne stori e ista dhe fb si këngë 😍

 • Nje mesazh me nje te verterte e hidhur👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Histori e vertet me fakT🙏🙏🙏💪💪🇦🇱

 • O djeg🔥

 • E ke myt vlla...qa na bani kjo pare i bani tgjitha kto qe thua ti edhe ma shume

 • Kjo kenge eshte me plote kuptimin e fjales "ART"

 • feat with Doza mc

 • gang mat mir bot nuk kam ni ma shum po sillet parja sesa globi

 • Kush eka bo dislike ja qifsha 12 mi nana

 • Iku UNIKKATILI erdhi GETINJO

  • 1 super keng me super mesazh qe ska kap 1 milion. Normal duhet me knu deal jo real

 • Shum e vertet realitetin eke than bravo

 • Amazing song 👏

 • bravo getinjo shum te fort e paske bo qit muzik

 • Keng me kuptim zmra

 • Respekt. Je I madh. E vertet. Kush ka pare

 • Wow! Nuk degjova as nje fjal te pavertet, vetem realitetin 👏👏😥

 • hallall per kto fjal e ishalla i thirrin menjes SHQIPTART me rrespektu njoni tjetrin ma shum se me e vra se na hongri dreqi ne shqiptarve tu vra per pare

 • Respekt kerjt

 • REAL TALK👏

 • A osh qeky qaj qe thojke a e din sa shum te dua o moj pare - per ty krejt tzezat i boj 🤐🤷‍♂️

  • Ktu nuk ka thon qe nuk e don paren, po thjesht që se qka po t'shtin me bo për pare..

 • 😑pa pare ti sdo e kishe nxjerr kengen

 • Melisa:1 dit 1.2 m Getinjo:1 dit 300 k Kshu vlersohen artistet e vertet ☹💔

 • 1 super keng me super mesazh qe ska kap 1 milion. Normal duhet me knu deal jo real

 • Big shaq-chicken shop ... super mix ke ba 👏👏👏@getinjo 👑

 • Njeriu teksteve me i madhi

 • Nuk din me ngju keng shqiptaret kjo esht super geng

  • @gioyu comi o yll

  • A e din sa shum te dua o moj pareee ???

 • Kno ti kno

 • E ke nje bravo asnje fjale qe e ke then ste bie ne tok ky esht realitet dhe pse ti e ke perkthy ne keng dhe nje her bravoo te qoft je njeri nga rap artistat ma te mir

 • Halla koft

 • Super mesazh super tekst 👏👏

 • King Je 👑👑👑🙏

 • Yeah E vërtetë, parën e dojna kejt Amo parja Nejse spo foli, [?] Yeah, yeah [Verse 1] Thojna zot faleminderit saher t'bojna pare A n'fakt parja osht dreqi që na qiti t'fare Parën nuk e boni zoti po e boni idioti Parja ta prish zemrën, t'shtin me harru kush osht i joti E për pare t'don i joti, t'don femra, t'don shoki Me pare i padituni bohet ma i forti Parja ka vler edhe nese e mlon llomi Ma shum po sillet parja sot, sesa globi Çka skom bo për pare po e di që osht e keqe Parja m'shtini me nejt me njerz që i kom bezvesе Parja t'shtini me shti shumë drog nëpër kese Parja t'shtini mе prish vetën, me ja ngul tjerve Parja t'shtini mu bo nervoz e mi bërtit nanës Parja t'shtini mu bo pis me ja kthy fjalën babës Parja t'shtini mos me ja dit vlerën asni vajzës Ti bon qadush për pare nuk e ki pikën e marrës Chorus] Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a po e kuptoni? Ferri o ntok, njeri parja e pruni (Yeah, yeah) [Verse 2] E spo di ku me ja nis sa tkqija i boni parja Parja osht arsyja pse dikun nodh percarja Mes gjakut, fisit, shoqnis u thyn ligjet Parja hini n'mes e qiti njerin prej kikës Parja t'shtini ty mu bo shpiun me shti llafe Parja t'shtini mu bo mut me hangër mut pa fakte Parja t'shtini me bo luft me harru fjalën "paqe" Parja t'shtini me menu që je tu u knaq po kurr su knaqe Parja t'shtini me mar n'qaf njerin mos me lon t'qet Miliona pare lojn miliona njerz pa jet Kur ta kshyrsh osh veq ni flet, shit E për kët flet o njeri jeta u shit Lumturia, u fik, dashnia u shtyp Mjalta u bo guri, u shëndrru n'kryp S'ka lidhje ku beson, n'xhami ose n'kryq Parja tka bo me harru kush o Zoti yt Chorus] Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni

 • SHUM RESPEKT PER GENTINJON SHUM PE NDEGJOJ KANGEN BRAVO TE LUMT

 • Shummm real njeri je

 • Zemerrr jeee

 • Bravo geti

 • 👐 super broo

 • Another level ⬆️

 • I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️

 • A e din sa shum te dua o moj pareee ???