Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan

Objavljeno 13. apr. 2021
fanlink.to/EraRamazan
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Teksti: Arian AGUSHI
Melodia: Kreshnik AVDIU
Aranzhman: Ardian KASTRATI
Mix & Mastering: Rrahman KRYEZIU
Video: Imagine FILMS
Skenari & Regjia: Arian AGUSHI

@Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi
Connect with Adem Ramadani
AdemRamadanifaqjazyrtare
ademramadani78

#GoldAG #ademramadanizyrtare #ONIMA

Komentarjev

 • 😇

 • Faleminderit Adem Ramadanit dhe Gold Ag per ket ilahi te bukur qe e.sollet per ket ramazan te bekuar, Allahu ju shperbleft, nuk kalon dit qe nuk e degjoj por edhe merzitem shum sa her e degjoj, ne kete ilahi i degjon fjalet qe.sikur kan dal nga brendesia jon, nga shpirti jon,shum me merr malli per kohen kur isha femij, e shikoj klipin dhe degjoj ilahine ndersa ne mendjen time kujtimet e femijeris sime si e pritshim ne iftarin me prinder vllezer e motra, kurse tani jemi te gjithe te shperndare.Allahu ua pranoft agjerimin gjith besimtareve musliman.dhe i shperbleft me.te.mirat e tij te pafund.Amin🤲

 • Mashallah ♥️

 • ssur.cc/kissxx4lniq 👩‍💟👨% 本当にありがとう。, 計画された目標の実施が新しい提案の導入と近代化のプロセスを伴うのと同じように。行動の主要なシナリオを考えると、今日の経済アジェンダは、好ましい見通しの特定と明確化を必要とします。💘🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕, 谷物,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反這些問題的重要性是如此明顯,以至於提高公民意識水平直接取決於專業團體的進步。連接圖被組合成它們自己種類的整個集群。,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類 大米,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候%

 • Ishalla zoti ja ban kabulll kush e agjeronn aminn o zott .🖤🖤

 • 1ksmn bsu1ob.jd8awi nvv uajxnfc

 • Zoti ju ndimoft gjithve

 • Alla fal alla shtoj elhamdurula

 • Te dhasht zoti gjithmon ket za se naknaq amin

 • Telum goja o adem ramadani te dhash zoti shendet e gjitha te mirat ne familj amin

 • Allah☝

 • Shsisjjdjdkdkfgkgfgggfffffffffffsndhshfdojfhgffgggyefhedeujsdksskaksnsosnlssnskskkskslssklslsksskdjksndkdkdkddkdkdllslskdksdmdldskskdkdmddnndnddndnsjdjdjjdjsnsndfghyeffggkjhhinhhjjjjjjjjhkhhjhkkjjkjjhhjjxkxdjbxzpznszoskzxoskssjzzjzzjzzjzzznzzjxjxkxxoaixbzxozzbzznzzkzpsslspsks

 • NSlallap

 • ❤❤🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Allha falle

 • Ah sa e mir ke ajo koh durt e nanes iftar tu bo zani i fmive sikur bilbilat kur thojshum krejt u kallen kandilat Plot mysafir iftar e syfyr kur thojshim po vin bojshum shyqyr E tash shum sene kan dal prej dore Se jon kput lidhjet farefisnore A e din pse na ka hup marrja Se tash dashni po quhet parja Ya Allah ty po tdrejtohem Po t'lutem ne ket dit ku lutjet pranohen Na bej me tmir si nkohen e vjeter Se nuk dim a presum Ramazan tjeter Pa frik e pikllim le tna vjen fundi Se mshira e jote hidherimin e mundi.

  • Ich weiß nicht in welcher Sprache sie singen aber habe Gänsehaut bekommen 🌙

 • Mashalla

 • 00⁰⁰⁰ .

 • by 8

 • Per hajr ju qoft muaj i shej të ramazanit gjithve muslimanve❤🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲

 • Amin 🤲🤲